Point Kurye - İnsan Kaynakları

Point Kurye İnsan Kaynakları

İş Başvurusu İçin Tıklayınız

İnsan Kaynakları Politikası

Şirketimizin insan kaynakları politikası, taşımacılık sektöründe öncü konumunu kapasitesini artırarak sürdüren, paydaşlarının beklentilerini karşılayan, çalışana değer veren, değişime açık, bölgesinde lider bir şirket olarak kaynaklarını verimli kullanan, çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından güç alan, müşteri odaklı bir şirket olma yolunda, insan kaynaklarını süreçlerini verimli bir şekilde kullanmaktır.

Şirketimizde çalışmaların etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayacak insan kaynağının planlanması, seçilmesi, işe alınması, hizmet birimlerinde görevlendirilmesi, geliştirilmesi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenerek karşılanmasına yönelik planlamaların yapılması, uygulanması, yetkinliklerin belirlenmesi, performans yönetimi, kariyer planlaması çalışmalarının bilimsel metotlara uygun olarak gerçekleştirilmesi İnsan Kaynakları Politikamızın hedefidir.

İşe Alım Süreci

Point Kurye 'de çalışmak için öncelikle iş başvurusu yapmanız gerekmektedir. Yaptığınız başvuru, verdiğiniz referanslar ve yetenekleriniz doğrultusunda oluşabilecek personel ihtiyacına yönelik ilk olarak başvuru yapan bireyler ile iletişim geçilmektedir. Başvurunun ardından Telefon ile randevu verilip yüzyüze görüşme sağlanır. İnsan Kaynakları departmanın onayı doğrultusunda işe alım süreci devam etmektedir.

İş Başvurusu

Point Kurye'nin bir parçası olmak istermisiniz ? Öyleyse başvuru formunu eksiksiz doldurun. İhtiyaç durumunda size ulaşarak ekibimizn bir parçası olma şansını yakalayın.

 

Point Kurye 2017 © All Right Reseved.